Trener Personalny

P_20170518_115404Zajęcia personalne prowadzi Sebastian Hombek, który jest aktualnie wicemistrzem kategorii do 80 kg Kulturystyki Ekstremalnej oraz jeden z czołowych kulturystów klasycznych w Polsce. Posiada on licencje trenera międzynarodowego i prowadzi zajęcia w języku polskim jak i angielskim. 

Cennik usług:

Trening Personalny ( jedna sesja) 50zł
Dieta: 35 zł w tym suplementacja
Sama suplementacja 15 zł
Rozpiska treningowa: 30 zł 

Oraz pakiet prowadzenia na miesiąc, który zawiera wszystkie powyższe składniki oraz w trakcie prowadzenia konsultacje nie bieżąca, zmiany w treningu, w diecie i wszelki inne modfikacja, a także stałą pomoc merytoryczną. 

Cena pakietu prowadzenia 110zł 

Zapraszam do współpracy.

Kontakt pod numerem telefonu: 884077997 

Ponadto osoby zainteresowane proszę po kontakcie zemną o mail pod adres: s.hombek@gmail.com

z następującymi informacjami, które są niezbędne do rozpoczęcia wszelakiej współpracy:

Wiek, waga, wzrost, doświadczenie treningowe, staż, aktywność fizyczna w ciągu dnia, problemy zdrowotne, przebyte kontuzje bądź obecne, ilość czasu na trening i ile dni w tygodniu, budżet na ewentualną suplementację (o ile taka ma być w ogóle), jeśli jest to aktualny trening, aktualna dieta, jeśli nie to ostatnie dwa dni jedzeniowe proszę opisać, dokładnie z płynami typu soki przekąski jak się da to jak najdokładniej, ilości jedzenia etc:, preferowana ilość posiłków, cel podjęcia współpracy (redukcja, masa, rekompozycja, samopoczucie, wytrzymałość, siła etc.):

Dla osób chcących prowadzenie obowiązkowo: zdjęcia z przodu, z boku prawy lewy, z tyłu w jednym miejscu w którym zawsze te zdjęcia będą robione w tych samych warunkach. (naturalnie, chyba, że ktoś chce iść w strone kulturystyczną to  w pozach)

Problemy zdrowotne alergie żywieniowe, preferencje żywieniowe, jakie produkty kategorycznie odrzucamy z diety, co lubię jeść co nie lubię etc. Jeśli ostatnio były badania szpitalne to jakie na co i jakie wyniki, jeśli była krew mocz, ob. hormony to też proszę o wyniki.